There is no featured content to be displayed in the slider. To set up the slider, go to Appearance → Customize, and add a tag under Tag Name in the Featured Content section. The slideshow will then display all posts which are tagged with that keyword.

dünya masalları

 Birbirlerine kavuşan baba oğlu kavuşmuşlar. Uzun uzun sarılmışlar sonrada balinanın karnından çıkmanın yolunu ararken kayığı yakmışlar. Balina dumandan rahatsız olmuş. Midesi yanıyormuş Oda ağzını açıp midesindekileri dışarı atmış.

 Baba oğul kurtulup evlerine dönmüşler. Pinokyo yaptıkları  için babasından özür dilemiş. İyilik perisi de bunu duymuş. Baba oğul birbirine kavuşurken iyilik perisi Pinokyo yu ödüllendirmeye karara vermiş.

 İyilik perisi birden yanlarına gelmiş ‘ Pinokyo iyi bir çocuk oldun artık senin tam bir çocuk olma vaktin geldi ‘ demiş.

 Pinokyo çok mutlu olmuş ve iyilik perisi Pinokyo ya sihirli asasıyla  dokunmuş. Her yer ışıl ışıl olmuş. Işık kaybolunca peride kaybolmuş. Pinokyo da gerçek bir çocuğa dönüşmüş. Gerçek bir kalbi olan gerçek bir çocuk olan Pinokyo ve Gepetto çok  mutlu olmuşlar.

 İyilik perisine Gepetto: ‘ İyilik perisi sana çok teşekkür ederim bana bir çocuk verdin. Şimdi o bana evlat oldu. Gerçek bir çocuk oldu . Sana çok teşekkür ederim ‘ demiş.

 Pinokyo’ İyilik perisi sen hep bana yardım etin . Bana çocuk olma şansı verdin. Beni iyi bir çocuk yaptın. Bana babamı verdin. Şimdide gerçek kalbi olan bir çocuk oldum. Sana çok ama çok teşekkür ederim ‘ demiş.

 Baba oğul o günden sonra çok güzel ve mutlu bir hayat yaşamışlar.

 Unutmayın mucizeler gerçektir. Hayat bir mucizedir.

Değerlendirme: 1 / 5.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18