There is no featured content to be displayed in the slider. To set up the slider, go to Appearance → Customize, and add a tag under Tag Name in the Featured Content section. The slideshow will then display all posts which are tagged with that keyword.

dünya masalları

Değerlendirme: 1 / 5.

                    GÜZEL VE ÇİRKİN

 Bir varmış bir yokmuş;  Zamanın birinde zengin mi zengin bir tüccar yaşarmış. BU tüccarın üç kızı varmış. Bu üç kızdan ikisi çok bencillermiş. Biri ise çok güzelmiş. Ama sadece kendisi değil kalbide çok güzelmiş. Bu güzeller güzeli iyiler iyisi kızın adı güzelmiş

                   KURBAĞA PRENS

     Bir varmış bir yokmuş.

 Bir zamanlar ülkenin birinde bir kral varmış. BU kralın yedi kızı varmış. Kızlarının en güzeli küçük kızıymış.

 Kralın küçük kızı güzel olduğu kadar oyun oynamayı çok severmiş. Özelliklede altın topuyla. Altın topunu kimselere vermez yanından da hiç ayırmazmış.

  Günlerden bir gün sarayda sıkılan prenses göl kenarına gezmeye gitmiş sonrada altın topuyla oynamaya başlamış. Keyifli keyifli topuyla oynarken birden topu elinden kaçmasın mı ! Top yuvarlanmış prenses peşinden koşmuş. Ama olacak buya top göle düşmüş.

 Prenses ağlamaya başlamış.’ Topum göle düştü. Topum göle düştü diye ‘ bağırmış çağırmış ama sesini duyan olmamış. Oda dayanamayıp ağlamaya başlamış. ‘ Altın topum altın topum’ diye ağlarken birden küçük bir kurbağa belirmiş .

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18